Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nekrobiznes na plebanii

Utworzony przez polak, 12 lutego 2008 r. o 07:13 Powrót do artykułu
Ja poproszę o jedną. Jak król może zostać burmistrzem to może w następnych wyborach i pionek powalczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gość' date='15.03.2008, 19:52' post='19793'] Ogłoszenie drobne [ Jajo- kartki wielkanocne również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawy jestem ile wam Król za te wpisy płaci? Na dodatek pewnie "przelewem"
My jesteśmy wolontariuszami. a jeśli już to wolimy przelew niż kanapki od pana W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J. napisał:
No to powiedz mi co prze 14 lat robił Król jakko radny że tak zaniedbane jest miasto i gmina. Czymś szczególnym się wsławił będąc kiedyś w zarządzie? Czemu nie modernizował miasta od tych 14 lat tylko mu się tak nagle zebrało???
Samemu można sie .............podrapać, Zapytaj co robiła reszta popleczników byłych burmistrzów, ale zbudowali halę i basen, które Góra uważa za swój sukces, a gdzie on był wtedy... podobno na saksach. Wam miała wystarczyć jedna tura by burmistrzem został Góra - i niestety nie sprawdziło się. A hasło nasze ,, Nam wystarczy druga tura by burmistrzem nie był Góra" nadal aktualne. Do urn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jakie wyniki? Mam nadzieję , że dobre. gzgz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2224 - GÓRA 2118 - krul Kto się jak czuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
I jakie wyniki? Mam nadzieję , że dobre. gzgz.
Ten popier***ony Góra!!!Co za kretyni na niego głosowali???Jak tak w ogóle można!!!Jacy ludzie mieszkają na Wzgórzu że tak dużo osób tam glosowalo na gore przeciez powinien tam mieć z 5 głosów a nie 197!!!!!!!!!To co sie stalo jest poniżej wszelkiej krytyki już możecie żałować!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie mogę pisać fajny to nie popier***ony tylko P A N B U R M IS T R Z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą ocenę wiarygodności i zaufania wystawiło Królowi Wzgórze. Własnymi rękami pociągneli za spłuczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Najlepszą ocenę wiarygodności i zaufania wystawiło Królowi Wzgórze. Własnymi rękami pociągneli za spłuczkę.
Zgadzam sie jak można mówic o eygranej skoro nawet Wzgórze nie poszło za swoim mieszkancem!!!Za to Bełżyce dali piekny przykład solidarności ze swoim"mieszkańcem"!!!Aby pozazdrościć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wreszcie większa społezność Bełżyc staneła na wysokości zadania i pokazała jak funkcjonuje intelekt i zdrowe myślenie. Najwyższy czas aby co niektórzy zrozumieli, że perfidne manipulacje to już nie z Tą społecznością, która pragnie rozwijać się w normalności. Prawdziwi mieszkańcy mogą z DUMA wreszcie sobie i nie tylko... powiedzieć, że mieszkają w FAJNYM MIEŚCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To co się stało to tak jak otrzymać zieloną kartę do cywilizacji. DZIĘKUJĘMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego płynie prosty wniosek. W Bełżycach tolerują nawet "obcych", jeśli są normalni, spokojni i wyważeni. Nie akceptują nawet swoich, którzy są uosobieniem arogancji, buty i destrukcji, że o chamstwie nie wspomnę. Brawo. Mamy normalne, zdrowe, myślące społeczeństwo, które nie daje się nabierać na tani populizm. Tym wynikiem Bełżyce powiedziało dziesięciu radnym, którzy poparli myślenie Króla - STOP Chcemy rozwoju, nie zastoju!!! (nie mylić ze spółdzielnią ) Mieszkańcy wsi, którzy ulegli propagandzie Króla mogą się zastanowić, dlaczego ich kandydat, mieszkaniec poniekąd Bełżyc dostał czerwona kartkę. I ta czerwona kartka została mu wręczona też w jego własnym okręgu wyborczym. Bierze w łeb teoria prezesa, że Bełżycoki wybiorą swojego. Że żaden "obcy" nie ma szans. Liczą się mądrzy ludzie a nie przemądrzali politykierzy. Prezes, może ten wynik wyborczy wpisać na listę swoich "zwycięstw" politycznych. Najważniejsze jednak, że to nie on płacił za te kampanię. Mieszkańcy spółdzielni pokazali co znaczy dla nich poparcie prezesa. Najbardziej odczuł jednak to poparcie Król. To tak, jak naczelny Spostrzeżeń poparł wcześniej w wyborach Abramowicza. No cóż, samozwańcze autorytety dewaluują się, szczególnie gdy metody ich działania przekraczają granice zdrowego rozsądku. Nowemu Burmistrzowi gratuluję wygranej, gratuluję znakomicie prowadzonej, spokojnej kampanii wyborczej i życzę sukcesów w porządkowaniu spraw gminnych poczynając od przywrócenia normalnej pracy Rady Miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę jaka cisza na forum, teraz można podsumować poco był wydrukowany paszkwil "Nekrobiznes na plebanii". Wymiotło wszystkich dyżurnych pisarczyków którzy chcieli ustawić myślenie środowiska pod swoje dyktando aby osiągnąć cel. KOMUNO ADIEU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadowolony wyborca napisał:
Nowemu Burmistrzowi gratuluję wygranej, gratuluję znakomicie prowadzonej, spokojnej kampanii wyborczej i życzę sukcesów w porządkowaniu spraw gminnych poczynając od przywrócenia normalnej pracy Rady Miejskiej.
Przyłaczam się do życzeń, ale czy kampania była znakomita? Mam wątpliwości. Zaniedbał wsie, ktore tak naprawdę informacje o tym, jak funcjonuje Rada miała tylko poprzez "mocną" kampanię Króla i swoich radnych, ktorych "aktywność' widzimy na filmach z sesji.. A ponadto poprzednia ekipa tez zaniedbała informacyjnie "teren', który był przez 4 lata podjudzany przez "lokalną prasówkę". Cieszy, ze w tej kampani nie było paszkwili rozwożonych i rozrzucanych pod osłoną nocy. Inna sprawa, ten paszkwil w DW, ale myślę,że społeczeństwo już te stare niedobre metody rozszyfrowało i razem z ich autorem idą w zapomnienie. Szkoda jeszcze tylko, że w tej kampani pieniądze były przeznaczane niezgodnie z prawem wyborczym. Na wsiach. Ale jest już o tym głośno, więc przy następnych wyborach myślę, ze będzie już uczciwiej. Panie Burmistrzu -niech Pan zadba o dobrą, rzetelną, opartą na faktach, a nie na populiźmie - INFORMACJĘ. Przecież internet jest na każdej wsi, a sołtysi niech też trochę zaczną z niego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z wielu wyborców napisał:
Przyłaczam się do życzeń, ale czy kampania była znakomita? Mam wątpliwości. Zaniedbał wsie, ktore tak naprawdę informacje o tym, jak funcjonuje Rada miała tylko poprzez "mocną" kampanię Króla i swoich radnych, ktorych "aktywność' widzimy na filmach z sesji.. A ponadto poprzednia ekipa tez zaniedbała informacyjnie "teren', który był przez 4 lata podjudzany przez "lokalną prasówkę". Cieszy, ze w tej kampani nie było paszkwili rozwożonych i rozrzucanych pod osłoną nocy. Inna sprawa, ten paszkwil w DW, ale myślę,że społeczeństwo już te stare niedobre metody rozszyfrowało i razem z ich autorem idą w zapomnienie. Szkoda jeszcze tylko, że w tej kampani pieniądze były przeznaczane niezgodnie z prawem wyborczym. Na wsiach. Ale jest już o tym głośno, więc przy następnych wyborach myślę, ze będzie już uczciwiej. Panie Burmistrzu -niech Pan zadba o dobrą, rzetelną, opartą na faktach, a nie na populiźmie - INFORMACJĘ. Przecież internet jest na każdej wsi, a sołtysi niech też trochę zaczną z niego korzystać.
Panie Zyszku! Panie Przewodniczący Rady Spółdzielni (NIEDO)"ROZWÓJ"? Mieszkańcy Spółdzielni i miasta Najwyższy czas rozliczyć z przegranej głównego stratega kampani - Pana W. Ile dni i godzin zmarnowanych za które płaci Spółdzielnia i mieszkańcy gminy.Jakie zadania zaniedbano w Sp-ni i w Radzie bawiąc sie w kampanie i wykorzystujac przy tym pracowników? Co na tym zyskaliscie? Od lat ten człowiek pływa mieszając w brudnej wodzie i w społeczeństwie lokalnym. Czy tak dalej ma być. Najwyższy czas na zmiany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OKW 8 - Kierz Król 300 Góra 178 Dwa samochody dowoziły wyborców. Kto zgadnie czyich? Stachyra spisał się na medal. Ciekawostka. Największy procent głosów nieważnych. 40 głosów nieważnych. Jeśli ktoś był w komisji nr. 8 niech napisze dlaczego tyle nieważnych głosów? Za mało postawił, czy za dużo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
OKW 8 - Kierz Król 300 Góra 178 Dwa samochody dowoziły wyborców. Kto zgadnie czyich? Stachyra spisał się na medal. Ciekawostka. Największy procent głosów nieważnych. 40 głosów nieważnych. Jeśli ktoś był w komisji nr. 8 niech napisze dlaczego tyle nieważnych głosów? Za mało postawił, czy za dużo?
A kto podczs ciszy wyborczej zrywał plakaty Króla we Wzgórzu i Krężnicy -wiadomo z nazwiska , a kto rano w niedziele wieszał plakaty Góry w Chmielniku- też wiadomo. O tym nie słyszeliście? A jeśli chodzi o Wzgórze- w takich dziurach nie lubi się ludzi bogatych, a on do takich tam należy. A zresztą zbyt wiele zrobił dla tej miejscowości więc już im się znudziło. A Wzgórskie pijaczki głosowali za Górą - troch ę to dziwne nie, a mieszkańcem tej miejscowości od 2 tygodni jest niejaki Antoni K. - też dziwne wysiedlili go chyba z Borzechowa, a były policjancik przekupywał, tym czym nie powinien - jako były stróż prawa. A wracając do dowożenia ludzi - chyba pomoc w tym zakresie nie jest prawnie zabroniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Witam. Szanuję wiarę każdego ale powiązania od "a" do "z" zarówno księży jak i firm w obecnej sytuacji jest widoczne dla każdego kto miał takie sytuacje życiowe. Nie zależy mi na jątrzeniu czy dosypywaniu oliwy do ognia. Adam
Panowie , a kto przeprosi Księdz Prałata, za te pomówienia, za tyle dobrego co zrobił dla Naszej Parafii. Niejednokrotnie przepłacając zdrowiem. Bełżyce mając takiego Proboszcza muszą byś świetym miejscem, w związku z tym Prałat Przech winien być podniesiony do GODNOŚCI INFUŁATA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka napisał:
Panowie , a kto przeprosi Księdz Prałata, za te pomówienia, za tyle dobrego co zrobił dla Naszej Parafii. Niejednokrotnie przepłacając zdrowiem. Bełżyce mając takiego Proboszcza muszą byś świetym miejscem, w związku z tym Prałat Przech winien być podniesiony do GODNOŚCI INFUŁATA
A proszę nawet wątek księdza Prałata się pojawił przy wyborach:Dno w sumie wcale mnie to nie dziwi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...